NCK
  • RED
  • Nitka
  • Ośrodek Dawców Szpiku
  • Wymiana centrali telefonicznej
  • Pamietaj
  • SzczepimySie

Harmonogram stałych akcji

 Harmonogram stałych akcji poboru krwi na rok 2021

L.p. Miejsce poboru krwi ambulans 0/1 Daty Ilość akcji Godziny rejestracji realizuje
1 ALEKSANDRÓW Urząd Gminy Aleksandrów 380   14.03, 20.06, 19.09, 12.12 4 10.00-13.00 TOMASZÓW
2 BEŁŻYCE Spomasz S.A. ul Fabryczna 2 1 19.02, 16.04, 20.06 (pod Kościołem), 22.08 (pod Kościołem), 15.10, 17.12 6 8.30-12.30 LUBLIN
3 BIŁGORAJ Medyczne Studium Zawodowe, ul. Kościuszki 127   21.01, 18.02, 18.03, 15.04, 20.05, 17.06, 15.07, 19.08, 16.09, 21.10, 18.11, 16.12 12 8.30-12.00 ZAMOŚĆ
4 BISZCZA GOKSiR, sala OSP,    17.01, 06.06,08.08 3 8.30-13.00 TOMASZÓW
5 CHEŁM, Oddział Terenowy, ul. Szpitalna 53   09.01, 06.02, 06.03, 10.04, 08.05, 16.05 (parafia pw. Chrystusa Odkupiciela), 05.06, 19.06 (Kumowa Dolina - Moto Kropla), 03.07, 07.08, 04.09, 12.09 (parafia Św. Rodziny), 02.10, 06.11, 04.12. 15 8.00-11.00 CHEŁM
6 CHMIEL, OSP, Chmiel Pierwszy 23   16.05, 01.08 2 9.30-13.30 LUBLIN
7 GMINA ZAMOŚĆ   14.02 (OT Zamość), 09.05 (Żdanów), 08.08 (Mokre), 14.11 (Kalinowice) 4 8.00-14.00 ZAMOŚĆ
8 HUTA DĄBROWA, Parafia Podwyższenia Krzyża Św. ul. Hutnicza 28   03.01, 11.04, 11.07, 10.10 4 10.00-14.30 ŁUKÓW
9 HORYNIEC-ZDRÓJ Świetlica Wiejska, ul. Lipowa 13   07.03, 15.05 (motoserce), 25.07, 26.09, 05.12 5 9.00-13.00 TOMASZÓW
10 HRUBIESZÓW Hrubieszowski Dom Kultury, ul. 3 maja 7   5.01, 2.02, 2.03, 6.04, 4.05, 1.06, 6.07, 3.08, 7.09, 5.10, 2.11, 7.12 12 9.00-12.00 ZAMOŚĆ
11 KOŃSKOWOLA Plac OSP, 24-130 Końskowola 1 28.02, 30.05 (stacjonarna), 29.08, 28.11 4 8.30-12.30 PUŁAWY
12 KRASNYSTAW Centrum Integracji Społecznej, ul. Sikorskiego 10   07.01, 04.02, 04.03, 01.04, 06.05, 10.06 (II czwartek miesiąca z powodu Bożego Ciała), 01.07,05.08, 02.09, 07.10, 04.11, 02.12 12 8.30-12.00 ZAMOŚĆ
13 KRAŚNIK parking przed urzędem miasta ul Lubelska 84 1 24.02, 28.04, 23.06, 25.08, 20.10, 15.12 6 9.00-13.00 KRAŚNIK
14 KOMARÓW Dom Kultury, ul. Rynek 15   17.01, 28.03, 13.06, 29.08 (ambulans), 14.11 5 10.00-13.00 TOMASZÓW
15 KORCHÓW PIERWSZY Sala Gimnastyczna w SP, Korchów Pierwszy 86B   7.02, 09.05, 15.08, 07.11 4 9.30-13.30 TOMASZÓW
16 ŁĘCZNA Dworzec Łęczyński, ul. Jana Pawła II 1 27.01, 24.02, 31.03, 28.04, 26.05, 30.06, 28.07, 25.08, 29.09, 27.10, 24.11 11 8.30-13.00 LUBLIN
17 ŁUKOWA, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II   21.02, 25.04, 18.07, 03.10, 19.12 5 9.00-13.00 ZAMOŚC
18 MAJDAN STARY Zespół Szkół, Majdan Stary 21   24.01, 18.04, 25.07, 24.10,  4 9.30 - 13.30 ZAMOŚĆ
19 MODLIBORZYCE parking przed Posterunkiem Policji, ul. Piłsudskiego 58A 1 29.01, 26.03, 28.05, 30.07, 24.09, 26.11 6 8.30 - 12.00 LUBLIN
20 NAŁĘCZÓW, plac przed Ośrodkiem Kultury, ul. Lipowa 6 1 25.04, 22.08, 21.11 3 11.00-15.00 LUBLIN
21 NIEDRZWICA DUŻA, GOK, ul. Lubelska 10   17.01(ambulans), 21.03(ambulans), 23.05, 26.09, 28.11(ambulans) 5 8.00-12.00 LUBLIN
22 OPOLE LUBELSKIE, pod Urzędem Miasta, ul. Lubelska 4 1 19.01, 16.03, 18.05, 20.07, 21.09, 16.11 6 9.00-13.00 LUBLIN
23 PARCZEW przy SPOMLEKU, ul. Strażacka 15 1 10.02, 13.04, 16.06, 10.08, 12.10, 07.12 6 8.30 - 12.00 LUBARTÓW
24 PIOTRKÓW PIERWSZY, pod Centrum Kultury Gminy Jabłonna, Piotrków Pierwszy 10 1 21.01, 21.03, 07.11 3 11.00-15.00 LUBLIN
25 PUŁAWY Zakłady Azotowe, ul. Tysiąclecia P. P. 13   12.02, 16.04, 18.06, 20.08, 22.10, 17.12 6 8.30-13.00 PUŁAWY
26 PONIATOWA Centrum Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Fabryczna 1   12.02, 09.04, 11.06, 13.08, 08.10, 10.12 6 8.30 - 12.30 LUBLIN
27 GMINA POTOK GÓRNY OSP Szyszków 59A    14.03, 17.10 2 9.00-13.00 ZAMOŚĆ
28 RADZYŃ PODLASKI parafia pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, ul. Wyszyńskiego 6 1 14.01, 11.03, 06.05, 01.07, 26.08, 21.10, 16.12 7 8.30 - 12.00 ŁUKÓW
29 RADZYŃ PODLASKI SPOMLEK 1 11.02, 08.04, 10.06, 05.08, 30.09, 25.11, 6 8.30-12.00
30 RADZYŃ PODLASKI, Plac Wolności 1 25.02, 22.07, 09.09 3 8.30-12.00
31 RYKI, plac PKS 1 03.02, 07.04, 07.07, 06.10 4 9.00-13.00 PUŁAWY
32 SNOPKÓW Szkoła Podstawowa im. Kraszewskiego, ul. Szkolna 1 1 14.02, 20.06, 17.10 3 10.00-14.00 LUBLIN
33 SÓL gmina Biłgoraj, OSP   04.07.2021 1 9.00-13.00 ZAMOŚĆ
34 SZCZEBRZESZYN, "Harcówka", ul. Sądowa 13   20.02, 24.04, 26.06, 28.08, 23.10, 18.12 6 9.00-13.00 ZAMOŚC
35 ŚWIDNIK WSK Punkt Medyczny PZL Świdnik, al. Lotników Polskich 1 1 31.01 (pod kinem LOT), 05.03, 02.04, 07.05, 06.06 (Mełgiew), 11.06, 11.07 (NMP Świdnik), 25.07 (KINGA Świdnik), 06.08, 29.08 (Mełgiew budynek GOK), 03.09, 01.10, 05.11, 03.12 14 8.00-12.30 LUBLIN
36 TARNOGRÓD Tymczasowy Ośrodek Kultury, ul. Kościelna 12   07.03, 11.07, 10.10 3 9.00-13.30 TOMASZÓW

Partnerzy

facebook